Msza święta i spotkanie
Nasze spotkania rozpoczynają się od Mszy Świętej wspólnotowej z udziałem parafian oraz scholi w każdy czwartek o godzinie 18:00. Po Mszy Św. spotkanie modlitewno – formacyjne z rozważaniem Słowa Bożego w salce parafialnej.
W każdy czwartek spotykamy się na Mszy św. o godz. 18:00 i osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
W każdy 1 czwartek miesiąca (nie ma spotkań w salce) - Adoracja Wspólnotowa Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia i posługą modlitwy wstawienniczej.
Jeśli pragniesz skorzystać z tej posługi - kontakt: Renata Kopeć - tel. 607 439 740

